Scandinavia
Dziś jest poniedziałek, 22 października 2018
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki narożne HJ

 

 

 

VERONA HJ z WKŁADEM Nord NI 22 PANORAMA
VERONA HJ z WKŁADEM Nord NI 22 PANORAMA

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy.

Kominek z najnowszej linii Nordpeis. Zaokrąglona forma jest dyskretnie podkreślona przez proste pionowe kolumny . Półka pod paleniskiem jest wykonana z marmuru Ruivinia Antracyt i jest w cenie kominka. Płyta podłogowa jest dostępna za dodatkową opłatą.

Elementy obudowy można malować na dowolne kolory farbami jak do ścian wewnętrznych.

Wymiary (gabaryt): wysokość 190 cm, promień 78 cm. Kominek ten dogrzewa około 120 metrów kwadratowych.

Wkład kominkowy NI 22 Panorama wykonany jest z wysokiej klasy żeliwa, ma drzwiczki z panoramiczną żaroodporną szybą, wewnątrz wyłożony jest szamotem i vermakulitem. Ma nóżki o regulowanej wysokości, system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Średnica rury dymowej: 150 mm. Wkład jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar.

Producent daje na stałe elementy żeliwne korpusu wkładu 10 lat gwarancji.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów szamotowych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEISCena: 9,580.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie VERONA HJ z WKŁADEM Nord NI 22 PANORAMA Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty