Scandinavia
Dziś jest niedziela, 20 stycznia 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki narożne HJ

 

 

 

VERONA HJ z WKŁADEM NORD NI 22 HARMONY
VERONA HJ z WKŁADEM NORD NI 22 HARMONY

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy.

Elementy obudowy można malować na dowolne kolory farbami jak do ścian wewnętrznych.

UWAGA! Na zdjęciu widoczny jest inny wkład /NI 22 Panorama/ niż przedstawiony w poniższej ofercie.

Kominek z najnowszej linii Nordpeis. Zaokrąglona forma jest dyskretnie podkreślona przez proste pionowe kolumny . Półka pod paleniskiem jest wykonana z marmuru Ruivinia Antracyt i jest w cenie kominka. Płyta podłogowa jest dostępna za dodatkową opłatą.

Wymiary (gabaryt): wysokość 190 cm, promień 78 cm. Kominek ten dogrzewa około 120 metrów kwadratowych.

NORD NI 22 Harmony

Wkład kominkowy NI 22 Harmony wykonany jest z wysokiej klasy żeliwa, ma czteroczęściowe drzwiczki z żaroodpornymi szybami, wewnątrz wyłożony jest szamotem i vermakulitem. Ma nóżki o regulowanej wysokości, system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Średnica rury dymowej: 150 mm. Wkład jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar.

Producent daje na stałe elementy żeliwne korpusu wkładu 10 lat gwarancji.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów szamotowych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEISCena: 7,981.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie VERONA HJ z WKŁADEM NORD NI 22 HARMONY Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty