Scandinavia
Dziś jest niedziela, 7 czerwca 2020
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki narożne HJ

 

 

 

GEILO HJ z wkładem NORD NI 22 PANORAMA
GEILO HJ z wkładem NORD NI 22 PANORAMA

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy.

Elementy obudowy można malować na dowolne kolory farbami jak do ścian wewnętrznych.

Uwaga: na zdjęciu przedstawiony jest kominek Geilo HJ z wkładem NI 22 Harmony.

Kominek GEILO HJ z wkładem Nord NI 22 Panorama dogrzewa około 110 metrów kwadratowych powierzchni. Wymiary /gabaryt/: wysokość 160 cm, promień 62 cm, średnica wyjścia kominkowego 15 cm. W cenie kompletu półka pod paleniskiem wykonana z marmuru antracyt (na zdjęciu).

NI 22 Panorama. Kolor fasady wkładu - czarny. Drzwiczki z panoramiczną żaroodporną szybą. Materiał wykonania komory: żeliwo wysokiej jakości, wermakulit (materiał akumulujący ciepło). Wyposażenie: regulatory dopływu powietrza do spalania: dolny bezpośrednio na palenisko, górny - zabezpieczający szybę przed zadymianiem, system dopalania spalin, nóżki z możliwością regulacji. Popielnik za dodatkową opłatą.

Producent daje na stałe elementy żeliwne korpusu wkładu 10 lat gwarancji.

O wkładzie kominkowym NI 22 Panorama można więcej przeczytać na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl

Podłoga widoczna na zdjęciu (marmur antracyt) za dodatkową opłatą.

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów szamotowych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEIS

WWW.DOVREPEISEN.NO - adres producenta norweskich wkładów kominkowych i pieców wolnostojących DOVRE Cena: 7,318.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie GEILO HJ z wkładem NORD NI 22 PANORAMA Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty