Scandinavia
Dziś jest poniedziałek, 25 marca 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki narożne HJ

 

 

 

ELLEN HIGH HJ z wkładem Nord NI 25 Harmony
ELLEN HIGH HJ z wkładem Nord NI 25 Harmony

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy. Płyta podłogowa nie jest w cenie - jest dostępna w opcji.

Dekoracyjne elementy ciemnopopielate są wykonane z marmuru Ruivinia Antracyt piaskowanego. Mogą być na zamówienie wykonane z marmuru w innym kolorze, np. Mocca Creme lub Estremoz. O cenę prosimy pytać w sklepie.

Kominek swym kształtem wyraźnie nawiązujący do norweskiej tradycji. Dzięki zaokrąglonym detalom architektura kominka jest jednak bardziej delikatna.Widoczne na zdjęciu za kominkiem półki dostępne za dodatkową opłatą. Wymiary (gabaryt): wysokość 238 cm, promień 89 cm. Kominek ten dogrzewa 130 metrów kwadratowych.

Wkład kominkowy NI 25 Harmony wykonany jest z wysokiej klasy żeliwa, ma czteroczęściowe drzwiczki z żaroodpornymi szybami, wewnątrz wyłożony jest vermakulitem. Ma nóżki o regulowanej wysokości, system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Średnica rury dymowej: 180 mm. Wkład jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje na nieruchome elementy żeliwne korpusu wkładu 10 lat gwarancji.

O wkładzie kominkowym NI 25 Harmony można przeczytać więcej na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów szamotowych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEIS

WWW.DOVREPEISEN.NO - adres producenta norweskich wkładów kominkowych i pieców wolnostojących DOVRE Cena: 8,218.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie ELLEN HIGH HJ z wkładem Nord NI 25 Harmony Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty