Scandinavia
Dziś jest poniedziałek, 25 marca 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki narożne HJ

 

 

 

ELLEN HIGH HJ z wkładem NI 25 Panorama
ELLEN HIGH HJ z wkładem NI 25 Panorama

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy. Płyta podłogowa nie jest w cenie - jest dostępna w opcji.

Dekoracyjne elementy ciemnopopielate są wykonane z marmuru Ruivinia Antracyt piaskowanego. O cenę prosimy pytać w sklepie.

UWAGA! Na zdjęciu widoczny jest inny wkład niż przedstawiony w poniższej ofercie - NI 25 Harmony.

Kominek swym kształtem wyraźnie nawiązujący do norweskiej tradycji. Dzięki zaokrąglonym detalom architektura kominka jest jednak bardziej delikatna. Na uwagę zasługuje smukły kształt czopucha z delikatnym rysunkiem otworu umożliwiającego wylot ogrzanego powietrza.Widoczne na zdjęciu za kominkiem półki dostępne za dodatkową opłatą. Wymiary (gabaryt): wysokość 238 cm, promień 89 cm. Kominek ten dogrzewa 130 metrów kwadratowych.

Wkład kominkowy NI 25 Panorama jest wykonany z wysokiej jakości żeliwa i jest wyłożony vermakulitem. Ma drzwi jednoczęściowe z panoramiczną, żaroodporną szybą i nóżki o regulowanej wysokości. Ma system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Średnica rury dymowej: 180 mm. Producent daje na nieruchome elementy żeliwne korpusu wkładu 10 lat gwarancji.

O wkładzie kominkowym NI 25 Panorama można przeczytać więcej na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres producenta norweskich obudów szamotowych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORTHSTAR  

WWW.BERTRAMS.DE - adres producenta przyłączy dymowych BERTRAMS 

 Cena: 9,340.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie ELLEN HIGH HJ z wkładem NI 25 Panorama Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty