Scandinavia
Dziś jest środa, 26 czerwca 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki narożne HJ

 

 

 

ELLEN LOW HJ z wkładem NI 25 Harmony
ELLEN LOW HJ z wkładem NI 25 Harmony

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy. Płyta leżąca na podłodze nie jest w cenie - jest dostępna w opcji.

Dekoracyjne elementy ciemnopopielate są wykonane z marmuru Ruivinia Antracyt piaskowanego. 

Kominek swym kształtem wyraźnie nawiązujący do norweskiej tradycji. Dzięki zaokrąglonym detalom architektura kominka jest jednak bardziej delikatna. Widoczne na zdjęciu za kominkiem półki są dostępne za dodatkową opłatą. Wymiary (gabaryt): wysokość 178 cm, promień 89 cm. Kominek ten dogrzewa 130 metrów kwadratowych.

Wkład kominkowy NI 25 Harmony wykonany jest z wysokiej klasy żeliwa z wkładkami vermakulitowymi. Średnica rury dymowej: 180 mm. Wkład ma czteroczęściowe drzwi z żaroodpornymi szybami i nóżki o regulowanej wysokości. Ma system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje na nieruchome elementy żeliwne korpusu wkładu 10 lat gwarancji.

O wkładzie kominkowym NI 25 Harmony można więcej przeczytać na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.

 

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów szamotowych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEIS Cena: 7,938.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie ELLEN LOW HJ z wkładem NI 25 Harmony Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty