Scandinavia
Dziś jest wtorek, 23 października 2018
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki narożne HJ

 

 

 

AKROPOLIS HJ z wkładem NORD NI 25 Harmony
AKROPOLIS HJ z wkładem NORD NI 25 Harmony

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy.

Klasyczny, elegancki kominek,w komplecie półki z marmuru Estremoz nad i pod paleniskiem. Efektowne podświetlenie halogenowe /halogen nie jest załączony/ . Wymiary obudowy(gabaryt): wysokość 238cm, promień 76cm. Kominek może dogrzać powierzchnię około 120 metrów kwadratowych.

Wkład kominkowy NORD NI 25 Harmony jest wykonany z żeliwa. Średnica rury dymowej: 180 mm. Wkład ma czteroczęściowe drzwi  z żaroodpornymi szybami i nóżki o regulowanej wysokości. Ma system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje 10 lat gwarancji na stałe elementy żeliwne korpusu wkładu.

O wkładzie kominkowym NI 25 Harmony można przeczytać więcej na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.

 Klientów zainteresowanych stroną marki obudów kominkowych i wkładów NORDPEIS zapraszamy na: www.nordpeis.no Cena: 8,592.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie AKROPOLIS HJ z wkładem NORD NI 25 Harmony Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty