Scandinavia
Dziś jest poniedziałek, 22 kwietnia 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki narożne HJ

 

 

 

AKROPOLIS HJ z wkładem NORD NI 25 Panorama
AKROPOLIS HJ z wkładem NORD NI 25 Panorama

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy.

UWAGA! Na zdjęciu widoczny jest inny wkład niż przedstawiony w poniższej ofercie.

Klasyczny, elegancki kominek,w komplecie półka z marmuru  Estremoz pod paleniskiem. Efektowne podświetlenie halogenowe /halogen nie jest dołączony/. Wymiary obudowy(gabaryt): wysokość 238cm, promień 76cm. Kominek może dogrzać powierzchnię 130 metrów kwadratowych.

Wkład kominkowy NORD NI 25 Panorama jest wykonany z wysokiej jakości żeliwa i jest wyłożony płytami thermotte. Ma drzwi jednoczęściowe z panoramiczną, żaroodporną szybą i nóżki o regulowanej wysokości. Ma system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Popielnik jest dostępny za dodatkową opłatą. Jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Średnica rury dymowej: 180 mm. Producent daje 10 lat gwarancji na elementy żeliwne wkładu.

Więcej o wkładzie kominkowym NI 25 Panorama można przeczytać na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.

 

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów szamotowych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEIS 

WWW.DOVREPEISEN.NO - adres producenta norweskich wkładów kominkowych i pieców wolnostojących DOVRE 
Cena: 9,714.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie AKROPOLIS HJ z wkładem NORD NI 25 Panorama Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty