Scandinavia
Dziś jest poniedziałek, 25 marca 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki narożne HJ

 

 

 

TINE KJK HJ z wkładem NI 22 Harmony
TINE KJK HJ z wkładem NI 22 Harmony

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu.

Elementy obudowy kominka można malować na dowolne kolory farbami jak do ścian wewnętrznych.

W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy.

Bezpośrednio pod wkładem kominkowym widoczna jest czarna półka wykonana z konglomeratu. Na życzenie za dodatkową opłatą można zamówić tę półkę wykonaną z innego materiału i w innym kolorze.

Kominek TINE KJK HJ z wkładem Nord NI 22 Harmony dogrzewa około 110 metrów kwadratowych powierzchni. Wymiary /gabaryt/: wysokość 200 cm, promień 71 cm, średnica wyjścia dymowego 15 cm.

NORD NI 22 Harmony

Wkład kominkowy Nord NI 22 Harmony wykonany jest z wysokiej klasy żeliwa, ma czteroczęściowe drzwi z panoramicznymi żaroodpornymi szybami, wkładki vermakulitowe /materiał o właściwościach szamotu/, nóżki. Ma system dopalania spalin /gazów/ i system czystej szyby. Jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy gatunek drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje 10 lat gwarancji na elementy żeliwne wkładu.

Więcej o wkładzie kominkowym NI 22 Harmony można przeczytać na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEIS 

 Cena: 6,162.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie TINE KJK HJ z wkładem NI 22 Harmony Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty