Scandinavia
Dziś jest poniedziałek, 22 października 2018
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki narożne HJ

 

 

 

TINE HJ z wkładem Nord NI 22 Panorama
TINE HJ z wkładem Nord NI 22 Panorama

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy.

Bezpośrednio pod wkładem kominkowym widoczna jest półka wykonana z materiału ceramicznego - konglomeratu - w kolorze czarnym. Za dodatkową opłatą można zamówić tę półkę z marmuru lub granitu w nnych kolorach. Widoczna na zdjęciu czarna płyta podłogowa nie jest w cenie. Można ją dodatkowo dokupić.

Elementy obudowy można malować na dowolne kolory farbami jak do ścian wewnętrznych.

UWAGA! Na zdjęciu widoczny jest inny wkład niż przedstawiony w poniższej ofercie - Nord NI 22 Harmony. Wkład Nord NI 22 Panorama przedstawiony jest poniżej.

Kominek TINE HJ z wkładem Nord NI 22 Panorama dogrzewa około 110 metrów kwadratowych powierzchni. Wymiary /gabaryt/: wysokość 157 cm, promień 71 cm, średnica wyjścia dymowego 15 cm.

Wkład kominkowy Nord NI 22 Panorama wykonany jest z wysokiej klasy żeliwa, ma wkładki z thermotte /materiał o właściwościach szamotu/, jednoczęściowe drzwi z panoramiczną żaroodporną szybą i nóżki. Ma zaawansowany system dopalania spalin /gazów/ i system czystej szyby. Jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje 10 lat gwarancji na elementy żeliwne wkładu.

O wkładzie kominkowym NI 22 Panorama można przeczytać więcej na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów akumulacyjnych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEIS Cena: 6,890.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie TINE HJ z wkładem Nord NI 22 Panorama Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty