Scandinavia
Dziś jest środa, 26 czerwca 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki wolnostojące Nordpeis

 

 

 

ROMA LOW ROUND z wkładem Nord NI 22 Panorama
ROMA LOW ROUND z wkładem Nord NI 22 Panorama
UWAGA! Na zdjęciu widoczny jest inny wkład niż przedstawiony w poniższej ofercie.

Kominek w formie walca eliptycznego, przeznaczony do dogrzewania około 100 metrów kwadratowych powierzchni. Wymiary /gabaryt/ obudowy: wysokość 127 cm, szerokość 79 cm, głębokość 60 cm. Kominek można stawiać zarówno na prostej ścianie, w rogu a nawet na środku pomieszczenia. Rurę dymową o średnicy 150 mm można wyprowadzić pionowo /wówczas będzie widoczna jak na zdjęciu ROMA KITCHEN ROUND/ lub poziomo od tyłu.

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczególowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy.

Elementy obudowy można malować na dowolne kolory farbami jak do ścian wewnętrznych.

Wkład kominkowy Nord NI 22 Panorama wykonany jest z wysokiej klasy żeliwa. Ma jednoczęściowe panoramiczne drzwi z żaroodporną szybą i nóżki o regulowanej wysokości. Ma system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby.

Wkład Nord NI 22 Panorama

Ściany wewnętrzne wkładu wyłożone są wkładkami z wermakulitu /materiału o właściwościach szamotu/. Wkład jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje 10 lat gwarancji na elementy żeliwne wkładu.

W cenie nie ma widocznej na zdjęciu czarnej płyty podłogowej.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów akumulacyjnych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEIS 

WWW.DOVREPEISEN.NO - adres producenta norweskich wkładów kominkowych i pieców wolnostojących DOVRE Cena: 8,031.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie ROMA LOW ROUND z wkładem Nord NI 22 Panorama Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty