Scandinavia
Dziś jest niedziela, 20 stycznia 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki wolnostojące Nordpeis

 

 

 

ROMA LOW ROUND z wkładem Nord NI 22 Harmony
ROMA LOW ROUND z wkładem Nord NI 22 Harmony
UWAGA! Na głównym zdjęciu widoczny jest inny wkład niż przedstawiony w poniższej ofercie.

Kominek w formie walca eliptycznego, przeznaczony do dogrzewania około 100 metrów kwadratowych powierzchni. Wymiary /gabaryt/ obudowy: wysokość 127 cm, szerokość 79 cm, głębokość 60 cm. Kominek można stawiać zarówno na prostej ścianie, w rogu a nawet na środku pomieszczenia. Rurę dymową o średnicy 150 mm można wyprowadzić pionowo /wówczas będzie widoczna jak na zdjęciu ROMA KJK ROUND/ lub poziomo od tyłu.

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załaczone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczególowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy.

Wkład kominkowy Nord NI 22 Harmony wykonany jest z wysokiej klasy żeliwa. Ma czteroczęściowe drzwi z czterema żaroodpornymi szybkami, popielnik i nóżki o regulowanej wysokości.

NI 22 Harmony

Ma system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Ściany wewnętrzne wkładu wyłożone są wkładkami z wermakulitu /materiału o właściwościach szamotu/.Wkład jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje 10 lat gwarancji na elementy żeliwne wkładu.

W cenie nie ma widocznej na zdjęciu popielatej płyty podłogowej. jest ona dostępna za dodatkową opłatą.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów akumulacyjnych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEIS Cena: 7,003.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie ROMA LOW ROUND z wkładem Nord NI 22 Harmony Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty