Scandinavia
Dziś jest piątek, 14 maja 2021
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki wolnostojące Nordpeis

 

 

 

Ronda White Colorado 200 lub Ronda Anthracite Colorado 200 z wkładem kominkowym NI26 - zestaw
Ronda White Colorado 200 lub Ronda Anthracite Colorado 200  z wkładem kominkowym NI26 - zestaw


W cenie jest:

* obudowa akumulacyjna na prostą ścianę lub do naroznika, lub do postawienia jako kominek wolnostojący. Obudowa jest wykonana z materiału akumulującego ciepło. Materiał ten jest woskowany, ma kolor jasny kremowy i nie jest przeznaczony do malownia. W ofercie jest również taki sam kominek, ale niższy, 160 wysokości. Proszę zobaczyć na Ronda White Colorado 160.
* wkład kominkowy akumulacyjny NI26 z możliwością doprowadzenia 100% powietrza zewnętrznego do paleniska . Ten wkład to korpus pieca wolnostojącego Duo 1, /bez nogi/.

Opcje - zmieniające cenę:

* wkładki z olivinu /Powerstone/- materiału dodatkowo akumulującego ciepło, wkładane do wnętrza obudowy. Olivin to specjalny materiał akumulacyjny, którym wykłada się wnętrze obudowy, podobnie jak w piecach hutniczych. Kominek z tym olivinem to prawdziwa "bomba termiczna".

                          
* szyba na podłogę przed kominkiem w kolorze szarym lub płyta podłogowa z materiału woskowanego, w kolorze jak cała obudowa.
O ceny opcji prosimy pytać w sklepie.

W cenie nie ma:

* komplet materiałów potrzebnych do montażu tego kominka: rury dymowe chromoniklowe lub czarne i wszystkie inne materiały montażowe.
O
budowa Ronda wosk. Dekoracją są białe linie malowane na obudowie. Rura dymowa może być wyprowadzona do góry jak na zdjęciu lub do tyłu, bezpośrednio z wkładu kominkowego - wtedy nie jest widoczna.
Ronda wosk White Colorado 200. Obudowa nie jest przeznaczona do malowania. Natomiast wygodnie myje się ją delikatnymi środkami myjącymi.


Wymiary:
* wysokość obudowy 200 cm
* szerokość obudowy około 60 cm
* głębokość obudowy - 60 cm
* waga obudowy: do 332 kg


Wkład NI 26:

Wkładki z thermottu wewnątrz wkładu akumulujące ciepło:Instrukcja montażu jest dostępna na zapytanie.


Obudowa Ronda wosk zapakowana jest na europaletę.

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza Pracownia Kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.


 Cena: 13,970.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie Ronda White Colorado 200 lub Ronda Anthracite Colorado 200  z wkładem kominkowym NI26 - zestaw Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty