Scandinavia
Dziś jest wtorek, 23 października 2018
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Wkłady kominkowe żeliwne

 

 

 

WKŁAD DOVRE 2180 CBS MODERN
WKŁAD DOVRE 2180 CBS MODERN

Najnowszy model MODERN DOVRE:

Cechami istotnymi tego wkładu jest jego mała głębokość /tylko 435 mm/, efektowna szerokość 80 cm, wydajność max. 20 kW, oraz system pozwalający na spalanie drewna w kominku bez zużycia powietrza z pomieszczeń. Dołączona przystawka pozwala na 100% zużycie powietrza do spalania z zewnątrz budynku.

Wkład idealnie nadaje się do zabudowy w nowoczesnych kominkach typu "płaska ściana"

Wydajność cieplna: nom. 15 kW, max. 20 kW, wysokość całkowita 760 mm, wysokość czoła 580 mm, szerokość 800 mm, głębokość tylko 435 mm, średnica wylotu spalin 200 mm, waga około 190 kg. Materiał wykonania komory: żeliwo wysokiej jakości w eleganckim, charakterystycznym dla wszystkich wyrobów Dovre szarym kolorze.

Wyposażenie: nowoczesne drzwi frontowe z płaską szybą otwierane na bok, regulatory dopływu powietrza do komory: dołem - na palenisko, górą - na szybę /zabezpieczający szybę przed zadymieniem/, doskonały najnowocześniejszy system dopalania wszystkich spalin /w tym gazów/, automatyczny szyber, ruszt, popielnik w formie szuflady, uchwyt stalowy wielofunkcyjny: do otwierania drzwiczek, do wyjmowania popielnika i do sterowania dopływem powietrza. Szczególnym wyposażeniem wkładu jest przystawka przyłączająca powietrze z zewnątrz - przystawkę montuje się od spodu paleniska i doprowadza powietrze metalową rurą o średnicy 100 mm.

Przystawka doprowadzająca powietrze w modelach 2180. Na zdjęciu pokazane jest doprowadzenie powietrza do wkładu z szybą panoramiczną, ale takie samo doprowadzenie jest we wszystkich modelach Dovre z serii 2180.

W opcji: nóżki z możliwością regulacji.

Gwarancja 10 lat na korpus żeliwny bez ruchomych części podlegających naturalnemu zużyciu, np płyty wewnętrzne, półki ruchome, ruszty, szyby, uszczelki.

Odbiór własny.


Klientów zainteresowanych stroną producenta wkładu kominkowego - DOVRE zapraszamy na: WWW.DOVREPEISEN.NO Cena promocyjna: 5,069.00 PLN
Stara cena: 6,336.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie WKŁAD DOVRE 2180 CBS MODERN Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty