Scandinavia
Dziś jest niedziela, 20 stycznia 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki megaakumulacyjne Nordpeis

 

 

 

LONDON ENGELSK RV /Front marmur/ z wkładem N21 czarnym
LONDON ENGELSK RV /Front marmur/ z wkładem N21 czarnym

Kominek jest przeznaczony do dogrzewania około 100 metrów kwadratowych powierzchni. Wymiary obudowy /gabaryt/: wysokość 133 cm, szerokość 113 cm, głębokość 43 cm. Front wykonany ze szlifowanego marmuru Ruivina Antracyt /kolor popielaty/. Można zamówić też fronty z marmuru Mocca Creme za dodatkowa opłatą.

Płyta podłogowa widoczna na zdjęciu dostępna jest za dodatkową opłatą.

Uwaga: na zdjęciu jest kominek w formie na prostą ścianę. Dostępna jest też wersja narożna tego kominka.

Wkład kominkowy NORDPEIS N21 wykonany jest z wysokiej jakości stali, wewnątrz jest wyłożony thermotte (materiał akumulujący ciepło), ma jednoczęściowe drzwi z szybą żaroodporną. Możliwość wykończenia fasady wkładu żaroodpornymi emaliami w kolorach: antracyt lub pokryciem z chromu matowanego lub z połyskiem  - za dodatkową opłatą. Nóżki o regulowanej wysokości, system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Średnica rury dymowej: 150 mm.


Wkład kominkowy N 21 z fasadą chromowaną

Wkład jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje na elementy stalowe wkładu 5 lat gwarancji. W cenie kompletu jest wkład z fasadą czarną.

Więcej o wkładzie kominkowym N 21 mozna przeczytac na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.

 

Klientów zainteresowanych stroną producenta obudowy kominka i wkładu kominkowego - NORDPEIS zapraszamy na: WWW.NORDPEIS.NO 

 Cena: 10,877.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie LONDON ENGELSK RV /Front marmur/ z wkładem N21 czarnym Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty