Scandinavia
Dziś jest poniedziałek, 22 października 2018
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki megaakumulacyjne Nordpeis

 

 

 

LONDON GLASS RV z wkładem N 21 czarnym
LONDON GLASS RV z wkładem N 21 czarnym
Kominek przeznaczony do dogrzewania około 100 metrów kwadratowych powierzchni. Wymiary obudowy /gabaryt/: wysokość 133 cm, szerokość 113 cm, głębokość 43 cm. Front szklany.

Wkład kominkowy N 21 Flat NORDPEIS wykonany jest z wysokiej jakości stali wewnątrz wyłożony wermakulitem (materiał akumulujący ciepło), ma jednoczęściowe drzwi z szybą żaroodporną. Możliwość wykończenia fasady żaroodpornymi emaliami w kolorach: antracyt  lub pokryciem z chromu matowanego lub z połyskiem  - za dodatkową opłatą. Więcej informacji w zakładce o wkładach NORDPEIS.

Wkład kominkowy N 21 Flat z ramą w kolorze chrom

Nóżki o regulowanej wysokości, system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Średnica rury dymowej: 150 mm.

Wkład jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje na elementy stalowe wkładu 5 lat gwarancji.

W cenie kompletu wkład z fasadą czarną. Szklana podłoga widoczna na zdjęciu jest dostępna za dodatkową opłatą. Dostępne kolory szkła na front i podłogę: czarny, orange - na zdjęciu przy produkcie.

Kominek London Glass ze szkłem w kolorze czarnym

Kominek London Glass ze szkłem w kolorze orange

Klientów zainteresowanych stroną producenta obudowy kominka i wkładu kominkowego - NORDPEIS zapraszamy na: WWW.NORDPEIS.NO Cena: 11,019.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie LONDON GLASS RV z wkładem N 21 czarnym Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty