Scandinavia
Dziś jest wtorek, 25 czerwca 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki megaakumulacyjne Nordpeis

 

 

 

LONDON ENGELSK RV /front stal/ z wkładem N21 czarnym
LONDON ENGELSK RV /front stal/ z wkładem N21 czarnym
Kominek przeznaczony do dogrzewania około 100 metrów kwadratowych powierzchni. Wymiary obudowy /gabaryt/: wysokość 133 cm, szerokość 113 cm, głębokość 43 cm. Front stalowy.

Wkład kominkowy N 21 NORDPEIS wykonany jest z wysokiej jakości stali wewnątrz wyłożony Thermottem (materiał akumulujący ciepło), ma jednoczęściowe drzwi z szybą żaroodporną. Możliwość wykończenia fasady żaroodpornymi emaliami w kolorach: antracyt lub pokryciem z chromu matowanego lub z połyskiem  - za dodatkową opłatą.


Wkład kominkowy N 21 z fasadą chromowaną

Więcej informacji w zakładce o wkładach NORDPEIS.

Nóżki o regulowanej wysokości, system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Średnica rury dymowej: 150 mm. Wkład jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje na elementy stalowe wkładu 7 lat gwarancji.

W cenie kompletu jest wkład z fasadą czarną. Podłoga ze stali (widoczna na zdjęciu) jest dostępna za dodatkową opłatą. Dostępne kolory stali: blacha kwasoodporna /efekt lustra/. W ofercie także wykończenia z marmuru w miejsce stali. Kolory marmurów: antracyt lub mokka creme. Dopłata za wykończenia marmurowe. Cena podłogi z marmuru: na zapytanie.

 

Klientów zainteresowanych stroną producenta obudowy kominka i wkładu kominkowego - NORDPEIS zapraszamy na: WWW.NORDPEIS.NO

 Cena: 10,827.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie LONDON ENGELSK RV /front stal/ z wkładem N21 czarnym Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty