Scandinavia
Dziś jest wtorek, 25 czerwca 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki megaakumulacyjne Nordpeis

 

 

 

LONDON WEST END RV z wkładem N 21 czarnym
LONDON WEST END RV z wkładem N 21 czarnym
Kominek przeznaczony do dogrzewania około 100 metrów kwadratowych powierzchni. Wymiary obudowy /gabaryt/: wysokość 133 cm, szerokość 113 cm, głębokość 43 cm.

Wkład kominkowy N 21 NORDPEIS wykonany jest z wysokiej jakości stali wewnątrz wyłożony Thermottem (materiał akumulujący ciepło), ma jednoczęściowe drzwi z szybą żaroodporną.


Wkład kominkowy N 21 z fasadą chromowaną

Możliwość wykończenia fasady żaroodpornymi emaliami w kolorach: antracyt lub pokryciem z chromu matowanego lub z połyskiem  - za dodatkową opłatą. Więcej informacji w zakładce o wkładach NORDPEIS .

Nóżki o regulowanej wysokości, system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Średnica rury dymowej: 150 mm. Wkład jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje na elementy stalowe wkładu 7 lat gwarancji.

W cenie kompletu wkład z fasadą czarną i marmurowa półka umieszczoną bezpośrednio pod paleniskiem. Podłoga i półka umieszczona nad wkładem (widoczne na zdjęciu) dostępne za dodatkową opłatą. Dostępne kolory marmuru: Ruivina Antracyt lub Mocca Creme - jak na zdjęciu przy produkcie /do wyboru/.

Kominek London West End z wykończeniami z marmuru Ruivina Antracyt

 

Klientów zainteresowanych stroną producenta obudowy kominka i wkładu kominkowego - NORDPEIS zapraszamy na: WWW.NORDPEIS.NO

 Cena: 9,990.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie LONDON WEST END RV z wkładem N 21 czarnym Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty