Scandinavia
Dziś jest poniedziałek, 24 września 2018
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki na prostą ścianę RV

 

 

 

MAKKERPEISEN/PARIS z wkładem NORD NI 22 Harmony - zestaw
MAKKERPEISEN/PARIS z wkładem NORD NI 22 Harmony - zestaw

OPIS:
wysokość 140 cm
szerokość 79 cm
głębokość 56 cm
dogrzewana powierzchnia do 110 m2


Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy, materiały łączące elementy obudowy ze sobą i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy, oraz instrukcję montażu.

Obudowę kominka można malować na dowolne kolory farbami jak do ścian wewnętrznych.

Elegancki kominek o nowoczesnej bryle,w komplecie półka z czarnego konglomeratu pod paleniskiem, opcje półki: marmur Ruivina Antracyt, marmur Mocca Creme/.Wymiary obudowy(gabaryt): wysokość 140cm, szerokość 79cm, głębokość 56cm. Kominek może dogrzać powierzchnię 110 metrów kwadratowych.

W opcji:
- półka z dostępnych marmurów pod paleniskiem
- podłoga z dostępnych marmurów 

NORD NI 22 Harmony

Wkład kominkowy NORD NI 22 Harmony jest wykonany z żeliwa. Średnica rury dymowej: 150 mm. Wkład ma czteroczęściowe drzwi z żaroodpornymi szybami i nóżki o regulowanej wysokości. Ma system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar. Producent daje na elementy żeliwne wkładu 10 lat gwarancji.

O wkładzie kominkowym NI 22 Harmony przeczytać można więcej na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl.

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.Cena: 5,881.00 PLN

Zadaj pytanie odnoďż˝nie MAKKERPEISEN/PARIS z wkładem NORD NI 22 Harmony - zestaw Negocjuj cenďż˝ Oszacuj raty