Scandinavia
Dziś jest sobota, 19 czerwca 2021
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Kominki na prostą ścianę RV

 

 

 

AKROPOLIS RV z NORD NI 25 Harmony
AKROPOLIS RV z NORD NI 25 Harmony

Klasyczny, elegancki kominek,w komplecie półka z marmuru pod paleniskiem. Możliwe jest zamontowanie efektownego podświetlenia halogenowego /halogen nie jest załączony/.

Specyfikacja

 

Wkład

NORD

NI 25 Harmony

 

/na rysunku po lewej stronie/

Wymiary

 

 

 

  • Wysokość
  • Szerokość
  • Głębokość

238 cm
90 cm
69 cm

Standard wykończenia

  • Półka pod paleniskiem – marmur Estremoz
  • Półka nad paleniskiem - marmur Estremoz

 

 

Dostępne opcje

  • Półka pod i nad paleniskiem z marmuru dostępnego
    w ofercie /Mocca Creme, Ruivina Antracyt/
  • Płyta podłogowa z marmuru dostępnego w ofercie

 

 

Obudowa kominka /czyli to, co na zdjęciu jest w kolorze białym/ nagrzewa się i oddaje ciepło jak piec kaflowy. Wykonana jest z materiału akumulującego ciepło, opatentowanego w Norwegii. Są to odlewy, przygotowane do łatwego montażu. W zestawie są załączone materiały umożliwiające łączenie elementów obudowy ze sobą oraz szczegółowa instrukcja montażu. Klient otrzymuje elementy obudowy /bez płyty marmurowej leżącej przed kominkiem na podłodze - dostępna w opcji/, materiały łączące elementy obudowy ze sobą i wkład kominkowy pasujący do tej obudowy, oraz instrukcję montażu.

Kominek może dogrzać powierzchnię 130 metrów kwadratowych. Jest dostępny w wersji na prostą ścianę i w wersji do narożnika.

 

Wkład kominkowy NORD NI 25 Harmony jest wykonany z żeliwa. Wewnątrz wyłożony jest vermakulitem lub thermottem - materiałem utrzymującym ciepło. Średnica rury dymowej: 180 mm. Wkład ma czteroczęściowe drzwi z żaroodpornymi szybami i nóżki o regulowanej wysokości. Ma system dopalania spalin/gazów i system czystej szyby. Ma podwójna regulację dopływu powietrza do spalania:  dolna i górną. Jest bardzo oszczędny w eksploatacji, spala każdy rodzaj drewna i długo utrzymuje żar.

Producent daje na stałe elementy żeliwne korpusu wkładu 10 lat gwarancji.

O wkładzie kominkowym NI 25 Harmony przeczytać można więcej  na naszej stronie www.nordpeis-kominki.pl

W naszej ofercie znajdą Państwo również wszystkie akcesoria montażowe do tego kominka /w kategorii: Akcesoria montażowe/

W sprawie montażu obudowy i wkładu kominkowego prosimy kontaktować się z naszym sklepem. Nasza pracownia kominkowa wykonuje montaże, ma w tym wieloletnie doświadczenie i jest prawdopodobnie najlepsza.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres marki norweskich obudów szamotowych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEIS

WWW.DOVREPEISEN.NO - adres producenta norweskich wkładów kominkowych i pieców wolnostojących DOVRE 

Cena: 8,924.00 PLN

Zadaj pytanie odno�nie AKROPOLIS RV z NORD NI 25 Harmony Negocjuj cen� Oszacuj raty