Scandinavia
Dziś jest wtorek, 23 października 2018
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Portale

 

 

 

Portal Tore
Portal Tore

Obudowa TORE (wersja pod wkład o szerokości 700 mm)

Obudowa przeznaczona do montażu z wkładem kominkowy o szerokości fasady 700mm. Istnieje możliwość przygotowania obudowy pod konkretny wkład kominkowy . Obudowę wykonano ze stali lakierowej na kolor kremowy oraz grafitowy.

Parametry obudowy Tore:
- Obudowę stanowi rama wykonana z czarnej stali lakierowanej na kolor kremowy oraz grafitowy.
- Półka pod wkładem została wykonana z naturalnego granitu w czarnym kolorze.
- Istnieje możliwość zmiany kolorystyki obudowy wg palety kolorów RAL.

Obudowa dostępna na specjalnie zamówienie. Czas realizacji ok. 4 tygodnie. Podano orientacyjną cenę, która może ulec zmianie w zależności od parametrów zamawianej obudowy. Istnieje możliwość przygotowania obudowy pod konkretny wkład kominkowy. Przedstawione zdjęcie prezentuje wersję obudowy pod wkład Laudel 900 Grande Vision.

Staranie zmontowana obudowa przez monterów posiadających odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje jest niepowtarzalnym, pięknym i funkcjonalnym wyrobem zdobiącym wnętrza pokoi i salonów.

Przedstawione obudowy w aranżacjach mogą różnić się od obudów znajdujących się w sprzedaży. Kamień naturalny użyty w obudowach jest produktem niepowtarzalnym i posiada cechy charakterystyczne właściwie wyłącznie dla danej partii materiału. Dlatego kolorystyka w zakresie odcieni, plam, przeżyleń itp. nie może być podstawą do uwzględnienia ewentualnych reklamacji. Ze względu na ograniczone możliwości techniki drukarskiej, przedstawioną kolorystykę obudów należy traktować jako przybliżoną.
Cena: 1,880.00 PLN

Zadaj pytanie odno�nie Portal Tore Negocjuj cen� Oszacuj raty

Uwaga!
Towar chwilowo niedostepny. Prosimy o kontakt telefoniczny.