Scandinavia
Dziś jest poniedziałek, 25 marca 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » O nas

 

 

 

O nas
 


Chcesz kupić taniej? Napisz do nas i zaproponuj swoją cenę - wystarczy kliknąć: kominki.krakow@gmail.com. Ponadto przy opisie rozszerzonym każdego produktu jest opcja: Negocjuj Cenę. Zapraszamy. U nas naprawdę kupuje się najlepiej. 
Jesteśmy autoryzowanym hurtowym przedstawicielem regionalnym norweskiej firmy NORTHSTAR w Polsce i internetowym sklepem z kominkami i materiałami do montażu. W tym sezonie przygotowaliśmy dla Państwa dwie szczególne propozycje:nowoczesne kominki z płaszczem wodnym,kompletne kominki,wkłady do kominków ,stylowe kominki w ofercie KOMPLETY NORDPEIS, same wkłady kominkowe w ofercie WKŁADY KOMINKOWE NORDPEIS oraz obudowy kominków, wkłady kominkowe i piecyki wolnostojące innych firm w ofertach: WKŁADY KOMINKOWE MONOLIT, WKŁADY KOMINKOWE DOVRE, WKŁADY KOMINKOWE CHAZELLES oraz WKŁADY KOMINKOWE ELKOM.

W ofercie KOMPLETY NORDPEIS mamy aktualnie przeszło 100 kompletów kominków w bardzo zróżnicowanych kształtach i wielkościach, o różnej mocy, do wstawienia do rogu pomieszczenia, do ustawienia na prostej ścianie a nawet do postawienia na środku pokoju. Łączy je natomiast doskonała jakość, niemal nieograniczone możliwości indywidualnego dekorowania /malowania na różne kolory, nakładania marmurowych lub granitowych półek, zdobienia cegiełkami itp./ niewygórowana cena i, co nie jest bez znaczenia, ogromna łatwość montażu nawet przez osobę nie mającą żadnego budowlanego doświadczenia, a tylko poziomicę i wiertarkę i ewentualnie piłkę diamentową.

KOMPLETY NORWESKIE to produkt sprawdzony, spełniający najwyższe wymogi. Świadczy o tym na pewno fakt, że wszystkie badania i tworzenie nowych wzorów odbywa się w Norwegii pod ścisłą kontrolą Departamentu Techniki Cieplnej Rządu Norwegii SINTEF! 

Największa zaletą, jaka odróżnia je od wszystkich innych kominków dostępnych na rynku, jest to, że ich obudowy /czyli to, co na zdjęciach jest w kolorze białym/ nagrzewają się i oddają ciepło jak piece kaflowe! Kominki te cenione są przez klientów w całej Unii Europejskiej.

U nas kupić można tez półki i płyty podłogowe do KOMPLETÓW NORWESKICH, wszelkie materiały montażowe: rury, kolana, maty izolacyjne, przewody do rozprowadzania ciepłego powietrza, kratki wentylacyjne itd, jednym słowem kominki i wszystko do kominków

W ofercie WKŁADY KOMINKOWE MONOLIT TARNAVA mamy wkłady kominkowe produkowane przez znaną firmę odlewniczą TARNAVA. Wkłady te odlane są w jednej całości z wysokiej klasy żeliwa, mają 10 letnią gwarancję producenta na wszystkie części z wyjątkiem szyb i przeznaczone są do dogrzewania od 100 do 180 metrów kwadratowych powierzchni. Polecamy też wkłady Tarnava z płaszczem wodnym.

Prosimy zapoznać się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania Państwa.

Proponujemy dogodne warunki zakupu i transportu.

Ciekawe LINKI:

WWW.NORDPEIS.NO - adres norweskich obudów szamotowych do kominków oraz wkładów kominkowych i pieców wolnostojących NORDPEIS

WWW.DOVREPEISEN.NO - adres norweskich wkładów kominkowych i pieców kominkowych wolnostojących DOVRE


Sprzedajemy na dogodne raty. Prosimy kliknąć poniżej aby dowiedzieć się więcej:
Żagiel S.A.