Scandinavia
Dziś jest poniedziałek, 25 marca 2019
najpiękniejsze kominki skandynawskie
Wyszukiwarka
  Panel logowania
  Twój koszyk
Aktualna pozycja: Strona główna » Informacje

 

 

 

O nas

Jesteśmy internetowym sklepem z kominkami i materiałami do montażu oraz Pracownią Kominkową. W tym sezonie przygotowaliśmy dla Państwa dwie szczególne propozycje: kompletne kominki /wkłady kominkowe z obudowami/ w ofercie KOMPLETY NORTHSTAR, same wkłady kominkowe w ofercie WKŁADY KOMINKOWE NORTSTAR oraz wkłady kominkowe innych firm w ofertach: WKŁADY KOMINKOWE TARNAVA, WKŁADY KOMINKOWE DOVRE, CHAZELLES, ELKOM, LAUDEL, UNIFLAM, FONTE FLAMME i innych markowych producentów.

W ofercie KOMPLETY NORTSTAR mamy aktualnie przeszło 100 kompletów kominków /wkład i obudowa/ w bardzo zróznicowanych kształtach i wielkościach, o różnej mocy, do wstawienia do rogu pomieszczenia, do ustawienia na prostej ścianie a nawet do postawienia na środku pokoju. Łączy je natomiast doskonała jakość, niemal nieograniczone możliwości indywidualnego dekorowania /malowania na różne kolory, nakładania marmurowych lub granitowych półek, zdobienia cegiełkami itp./ niewygórowana cena i, co nie jest bez znaczenia, ogromna łatwość montażu nawet przez osobę nie mającą żadnego budowlanego doświadczenia, a tylko poziomicę i wiertarkę i ewentualnie piłkę diamentową.

KOMPLETY NORTSTAR to produkt sprawdzony, spełniający najwyższe wymogi. Świadczy o tym na pewno fakt, że wszystkie badania i tworzenie nowych wzorów odbywa się w Norwegii pod ścisłą kontrolą Departamentu Techniki Cieplnej Rządu Norwegii SINTEF!

Najwiekszą zaletą, jaka odróznia je od wszystkich innych kominków dostępnych na rynku, jest to, że ich obudowy /czyli to, co na zdjęciach jest w kolorze białym/ nagrzewają się i oddają ciepło niemal jak piece kaflowe! Kominki te cenione są przez klientów w całej Unii Europejskiej.

W naszym sklepie kupić można tez półki i płyty podłogowe do KOMPLETÓW NORTHSTAR, wszelkie materiały montażowe: rury, kolana, maty izolacyjne, przewody do rozprowadzania ciepłego powietrza, kratki wentylacyjne itd, jednym słowem kominki i wszystko do kominków

W ofercie WKŁADY KOMINKOWE MONOLIT mamy wkłady kominkowe produkowane przez znane firmy odlewnicze TARNAVA i TARNAWA. Wkłady te odlewane są w jednej całości z wysokiej klasy żeliwa, mają 10 letnią gwarancję producenta na wszystkie części z wyjątkiem szyb i przenaczone są do dogrzewania od 100 do 180 metrów kwadratowych powierzchni.

Mamy też obudowy kominkowe, pasujące do standardowych wkładów kominkowych.

Prosimy zapoznać się z naszą ofertą. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania Państwa.

Proponujemy dogodne warunki zakupu i transporu.

Klientów zainteresowanych naszymi usługami montażu kominków zapraszamy do kontaktu z naszym sklepem kominki.krakow@gmail.com.